Jesteśmy gotowi do pracy

DoM-BuD spełni Twoje marzenia, wybuduje Twój dom, wyremontuje mieszkanie i zaoferuje jeszcze więcej usług. Przekonaj się , co możemy dla Ciebie zrobić.

Witaj w DoM-BuD

Witaj w firmie, której celem jest dostarczenie szczęścia Twojej rodzinie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy  realizacji jakiej potrzebujesz, a my przyjedziemy do Ciebie i uzgodnimy cały projekt.

Nieważne co potrzebujesz. Budowa domu? Remont mieszkania? Może coś specjalnego? 

Jesteśmy do Twoich usług!

Poznaj nasze realizacje

W naszej ofercie:

Budowa domów od podstaw

Kompleksowe usługi remontowe

Instalacje elektryczne

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Zagospodarowanie terenu

Klienci o nas

Konrad Czyżewski
Read More
Rewelacyjna firma znająca się w 100% w swoim fachu. Genialne wykonanie oraz doradztwo, to właśnie czego potrzebowałem. Z pewnością będę polecać DoM-BuD oraz skorzystam w przyszłości nie raz z usług tej firmy!
Monika Fordys
Read More
Z polecenia skorzystałam z usług DoM-BuD, ponieważ widziałam już realizację budowy domu tej firmy. Wszystko poszło tak jak chciałam i zgodnie z terminem, co jest bardzo ważne. Dziękuję bardzo całej ekipie!
Aneta Zając
Read More
Bałam się remontu, ponieważ ciężko trafić na dobrych fachowców. Po wstępnej rozmowie z szefem DoM-BuD i akceptacji warunków, Panowie wzięli się ostro do roboty, a moje mieszkanie wygląda teraz przepięknie! Nie ma lepszych od ekiy DoM-BuD!
Previous
Next

Napisz do nas!

Zapytaj o wycenę lub porozmawiaj z nami o współpracy